Odkazy

Naše reklamní agentura nabízí klientům kompletní služby z oblasti reklamy a propagace – tisk billboardů, výroba plachet, reklamní textil.

Reality v USA na Floridě – vynikající investice do nemovitostí v Americe, ale i luxusní bydlení na jednom z nejkrásnějších míst světa.

Zde najdete nejlepší přáníčka k narozeninám na celém internetu.

Testy potravinové intolerance – nechte si prověřit, zda právě váš imunitní systém nereaguje nepřiměřeně na různé potraviny.

Přírodní doplňky stravy na hubnutí od „přírodní lékárny“ mitolife.cz.

Pronájem skákacího hradu na dětské akce, to je naší specialitou. V zábavní agentuře Pronájem atrakcí.cz splníme všechna Vaše přání na narozeninové akce, Den dětí, reklamní nebo volební kampaně. Můžete se i pronajmout interprety a umělce, kteří vás překvapí svým talentem a bohatým programem: divadelní představení pro děti, hudební skupiny (rock, folk, country), pantomima a mnohé další.

Pokud Vás trápí deprese, strach, fóbie či úzkosti, nebo řešíte, jak se zbavit stresuTKDM (kvantová terapie doteku matrixu), která využívá nejnovějších poznatků kvantové fyziky, Vám může pomoci. Kvantovou terapií včetně metody EFT se v Praze zabývá terapeutka Jana Čechráková.

Lidský fotbálek a další zábavné atrakce pro děti i dospělé od zábavní agentury Doprovodné programy.cz.

Novinky

Můžete si zahrát další písničky! 19. 04. 2016

Aktualizovali jsme náš seznam oblíbených písniček. Můžete si je otevřít jednoduše v novém okně prohlížeče a pustit se do hraní.

Do sekce „Noty“ jsme přidali nové písničky. 01. 12. 2013

Konečně si můžete zkusit zahrát písničky z not nebo tablatury. Některé si můžete i zazpívat.

Archiv novinek

Copyright (c) 2020 | dulcimer.cz | Odkazy | Mapa | nahoru ↑